Vous utilisez un navigateur obsolète, nous vous recommandons d'utiliser le navigateur Edge, pour l'installer cliquez ici

Senior Full Stack Developer - Team Leader

update 4 months ago

  • Permanent Contract
  • Kraków, POLAND
  • ref : SOF012020_SDEVTL

Job description

Sofyne Active Technology od 15 lat specjalizuje się w rozwoju oprogramowania i zapewnieniu wsparcia dla rozwiązań IT. Operujemy w dziedzinach: MES (Systemy wsparcia i zarządzania produkcją)PLM (Zarządzanie projektem oraz cyklem życia produktu). Pracujemy z największymi firmami w branży samochodowej, energetycznej oraz kosmetycznej. Używamy nowoczesnych i modnych technologii oraz mocno wspieramy technologie Open Source. Projektujemy systemy, budujemy logikę businessową oraz funkcje analityczne. Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie na rożnego rodzaju platformy i urządzenia (w tym rozwiązania IoT). Dzięki wysokiej jakości naszych usług, cieszymy się zaufaniem wielu znanych, międzynarodowych firm i zdobyliśmy solidną pozycje rynkowa.

TWOJE ZADANIA
Na stanowisku Senior Software Developer - Team Leader będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Rozwój oprogramowania z wykorzystaniem technologii: TypeScript, Javascript, HTML, CSS, PostgreSQL jako FullStack Developer
  • Zapewnienie wysokiej jakości tworzonego oprogramowania

Required profile

WYMAGANIA

  • Znajomość podstaw programowania (zmienne, pętle, bloki warunkowe, funkcje)

  • Znajomość technologii: TypeScript, JavaScript, HTML, CSS

  • Znajomość podstaw relacyjnych baz danych oraz SQL

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

MILE WIDZIANE

  • 3-5 lata doświadczenia jako Software Developer

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Znajomość preprocesorów CSS (np. SCSS)

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server oraz Linux

OFERUJEMY

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wsparte dodatkowymi benefitami (bonus, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport i wiele innych)

  • Pracę w energicznym, młodym i przyjaznym zespole

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami oraz wsparcie mentorskie osób z dużym doświadczeniem technologicznym

  • System szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych (również językowych)

  • Elastyczne godziny pracy (szczególnie dla pracowników kończących studia)

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A (duża przestrzeń pracy, strefy rekreacyjne)

Aucune offre d'emploi ? Soyez spontané(e) !

Sofyne is always looking for talented people, do not hesitate to apply!

I apply